ANAMENÜ

ARAMA

 

HABERLER

Web Sitemiz Açıldı.

Web sitemiz artık çok daha güncel ve güzel olacak.

ZİYARETÇİ DEFTERİNDEN

mustafa çınar - samsun

13 yıl tedavinin sonucunu hocamın tesdeğiği allah cc yardımı ,benim gayredimle sonuca ulasdık tesekürler hocam tesekkür

Sevil celik - İstanbul

S.a. Sefa bey,yaptiginiz calismalardan oturu tebrik ediyorum,Allah sizden razi olsun.Hastaniz Sati yilmazin kiziyim cocukken muaynanenize annemle birlikte gelirdim,fakat simdi benimde psikolojik sorunlarim var doktorlar depresyonda oldugumu soyluyolar yardimsi olursaniz sevinirim Allaha emanet olun.

Yazıların Tamamı

HAVA DURUMU

ANKET


Psikiyatriste ihtiyacınız olsa nasıl ulaşırsınız ?
Eş dosttan sorarım
Tabelalardan bakarım.
Reklamlardan bakarım.
Bir hasteneye gider oradaki psikiyatristle görüşürüm
İnternetten bulurum.
Prof. Dr. SEFA SAYGILI Kimdir?

Prof. Dr. SEFA SAYGILI Kimdir?

1956 yılında İskenderun’da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini bu şehirde yaptıktan sonra girdiği İstanbul Tıp Fakültesi’nden 1980’de mezun olarak doktor oldu. Ardından aynı fakültenin psikiyatri kliniğinde uzmanlık eğitimine başladı ve 1984 yılında psikiyatri uzmanı ünvanını aldı. KKTC Girne’deki yedek subaylık görevinden sonra 1985’te Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde çalışmaya başladı. 1990’da psikiyatri şef muavini, 1991’de İstanbul Tıp Fakültesinde girdiği sınavla psikiyatri doçenti oldu. 1992’de psikiyatri klinik şefi olarak Vakıf Gureba Hastanesinde göreve başladı. Halen bu görevini sürdürmektedir.

2009 yılında Profesörlüğe yükseldi.

Profesör Saygılı, 1988-1998 yılları arasında Zaman Gazetesinin sağlık köşesini idare etmiştir. 1989 yılında seçildiği Yeşilay Genel Başkan Yardımcılığı görevini de halen sürdürmektedir.

“Doktorunuz Diyor ki”, “Dengeli Beslenme Sağlıklı Zayıflama”, “Annemi İstiyorum”, “Babacığım Neredesin?”, “Sağlık Bilinci”, “Dünyayı Aldatanlar”, “Ayhan Songar”, “Mazhar Osman”, “Evlilikte Mutluluk Sanatı”, “Gerçeği Arayanlar”, “Strese Son”, “Beyin ve Ruh”, “Mutluluk Elimizde”, Hakikati Arayanlar, Gıda Rehberi adlı kitapları yayınlanmış olan Prof. Dr. Sefa Saygılı aynı zamanda Doç. Dr. Ahmet Yıldızhan’la birlikte ayda bir yayınlanan popüler “Sağlığınız” adlı sağlık dergisini 2 yıl çıkarmıştır. Elliden fazla bilimsel makalesi olan Saygılı, ayrıca aylık “Eğitim ve Bilim” dergisinin yayın danışmanıdır.

Evli, 2 çocuk babasıdır.

 

 
 
 
 
 

ÜYE GİRİŞİ

FACEBOOK GRUBUMUZ

SPONSORLAR

 Anasayfa 

 Sefa Saygılı 

 Randevu 

 Foto Galeri 

 Kitapları 

 İletişim 

Copyright © 2011sefasaygili.com .Tüm hakları saklıdır.
Sitede Yer Alan Fotoğraflar ve Yazılar İzinsiz Kullanılamaz.